joomla slicebox 3d image slider

Nauczyciel na Medal 2018

Opublikowano: poniedziałek, 07, styczeń 2019

Serdecznie gratulujemy wszystkim nauczycielom SP84 nominowanym do nagrody w plebiscycie Nauczyciel na Medal 2018. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że nauczyciel naszej szkoły, Pani Edyta Jaczewska, zdobyła tytuł Nauczyciel na Medal 2018 w kategorii Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej w Warszawie oraz I miejsce w warszawskim plebiscycie Nauczyciel na Medal 2018 w kategorii Nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej w dzielnicy Targówek.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

DocFile 2

DocFile 3

DocFile 1 001


 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk