joomla slicebox 3d image slider

StypendiumJP2

Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2019

stypendiumjp22019

W tym roku już po raz 15. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.

Ten największy samorządowy program stypendialny w Polsce skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:
– dobrze się uczą (uczniowie: średnia 4.0, studenci: średnia 3,5),
– osiągają sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,
– miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 1500 zł.

Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie. Kandydat, który chce otrzymać stypendium, musi wypełnić wniosek dostępny na stronie formularze.centrumjp2.pl.

Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć osobiście lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty w Centrum Myśli Jana Pawła II, przy ul. Foksal 11.

Rekrutacja dla uczniów rusza 21 czerwca i mija 31 lipca 2019 roku!

Dla studentów rusza 1 września a kończy się 10 października 2019 r.

Link do posta na facebooku: https://www.facebook.com/

O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:
– dobrze się uczą (uczniowie: średnia 4.0, studenci: średnia 3,5),

Rekrutacja dla uczniów rusza 21 czerwca i mija 31 lipca 2019 roku!

Dla studentów rusza 1 września a kończy się 10 października 2019 r.

Szczegółowe informacje: centrumjp2.pl/stypendia

tel. +48 22 826 42 22