joomla slicebox 3d image slider

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w dniach 25-27 listopada 2019 roku w SP 84 zaplanowana jest ewaluacja zewnętrzna.
Ewaluacja zewnętrzna jest elementem systemu nadzoru pedagogicznego, zatwierdzonego rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz. U. poz. 1658 oraz z 2019 r. poz. 1627 ze zm.).
Ewaluacja zewnętrzna ma na celu gromadzenie informacji na temat jakości pracy szkół i funkcjonowania systemu edukacyjnego.

Ewaluacja w SP 84 zaplanowana jest w 3 obszarach/wymaganiach:
- Kształtowane są postawy i respektowane normy społeczne,
- Szkoła lub placówka wspomaga rozwój uczniów, z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji,
- Rodzice są partnerami szkoły lub placówki.

W tych dniach będziemy gościć w szkole zespół wizytatorów ds. ewaluacji Kuratorium Oświaty w Warszawie.
Efektem ich pracy będzie raport, opisujący różne aspekty funkcjonowania naszej szkoły.

Zofia Rostek
Dyrektor SP 84