joomla slicebox 3d image slider

...

akcjapamper

Szanowni Państwo,
nasza świetlica szkolna włączyła się w akcję charytatywną "Nie bądź sknera kup pampera", prowadzoną przez Komitet Społeczny "Józefów Pomaga" mającej na celu wsparcie najbardziej potrzebujących organizacji otaczających opieką dzieci dotknięte chorobami, osierocone lub porzucone przez rodziców.

Akcja polega na zbiórce artykułów podstawowej potrzeby dla niemowląt i dzieci, takich jak: pieluchy, chusteczki nawilżane, słoiczki oraz kaszki,mleko modyfikowane, kosmetyki do pielęgnacji, chemia dla niemowląt, podkłady higieniczne.

W tym roku wsparcie udzielone zostanie Maluszkom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku, Zakładowi Opiekuńczo-Leczniczemu w Kraszewie-Czubakach oraz organizacji społecznej Misja Pomocy.

Szczegóły znajdą Państwo na plakatach znajdujących się na tablicach ogłoszeń. Artykuły prosimy przynosić do świetlic szkolnych do dnia 16.12.2019r.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i wsparcia dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji.