joomla slicebox 3d image slider

Budżet Obywatelski Mazowsza

Szanowni Państwo,

dzisiaj rozpoczęło się historyczne głosowanie w pierwszej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Z tej okazji radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego nagrali film promujący tę inicjatywę. Uczniowie za pośrednictwem rodziców mogą oddawać swoje głosy i decydować o przedsięwzięciach, jakie zostaną zrealizowane w ich otoczeniu.

 
Link do filmu   https://www.facebook.com/watch/?v=653206602029872

 
Załączam pozdrowienia
 
Łukasz Dembiński
Fundacja Civis Polonus

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk