joomla slicebox 3d image slider

Przedszkole nr 442

P442 do internetu1

 

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Informujemy, że w marcu br. planowane jest uruchomienie nowego przedszkola publicznego na terenie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Tym samym liczba przedszkoli publicznych w naszej dzielnicy wzrośnie do 23.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 442 w Warszawie, ul. Odrowąża 23 położone jest na Bródnie, niedaleko skrzyżowania ul. Odrowąża/ul. Matki Teresy z Kalkuty, na parterze nowo powstałego bloku mieszkalnego.

Przedszkole będzie nowoczesną i przyjazną placówką dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, która docelowo zapewniać będzie opiekę i wychowanie dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola:

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 (bieżący) do dwóch oddziałów 3-latków
Termin: 8 - 19 lutego 2021 roku
Rekrutację prowadzi: Przedszkole nr 432 w Warszawie, ul. Kuniecka 8
Forma rekrutacji: wypełnienie i złożenie wniosku rekrutacyjnego w w/w terminie
Wniosek rekrutacyjny: do pobrania ze strony www.przedszkole432.pl (zakładka rekrutacja)
Sposób złożenia wniosku: wypełniony i podpisany wniosek złożyć osobiście do Przedszkola nr 432, ul. Kuniecka 8 lub zeskanowany wniosek wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Rekrutacja".

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do pozostałych oddziałów przedszkolnych
Forma i termin rekrutacji: System elektroniczny według ustalanego corocznie harmonogramu rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Zapraszamy!
Kontakt/informacje:
telefon: 511 177 270
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja przygotowana przez:
Wydział Edukacji i Wychowania dla Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy


 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk