joomla slicebox 3d image slider

Telefon zaufania Pomocna Dłoń

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 13 uprzejmie informuje, że w związku ze zbliżającymi się egzaminami 8-klasisty uruchomiliśmy Telefon Zaufania Pomocna Dłoń – dla uczniów, rodziców, nauczycieli klas VIII oraz specjalistów szkolnych. Serdecznie zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych do konsultacji, podczas których można porozmawiać o swoimi emocjach lub obawach związanych ze zbliżającym się egzaminem, otrzymać wsparcie oraz wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem i napięciem oraz poszukać skutecznych sposobów rozwiązywania trudnych sytuacji.

Pod telefonem dyżurują psycholodzy naszej Poradni.

 

Telefon zaufania Pomocna Dłoń dla klas VIII

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk