joomla slicebox 3d image slider

"Po co słoń trąbę ma"

 

slon min log

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. Po co słoń trąbę ma.

Jeden słoń, to bardzo dużo, i to nie tylko w kilogramach! Jest to z pewnością największy ssak lądowy, który budzi mnóstwo pozytywnych emocji. Każdemu kojarzy się z ogromnymi uszami i wysoko podniesioną trąbą, która może przynieść tylko szczęście!

Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat oraz do osób z niepełnosprawnościami do 18 lat. Nagrody przyznawane będą w czterech kategoriach: dzieci w wieku 6 -8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat oraz dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami do 18 lat.

Termin nadsyłania prac: 24.02.2022

Rozstrzygnięcie konkursu: 9.03.2022

Wernisaż 18.03.2021 /godz. 13.00/ Galeria Centrum Kultury Agora / wstęp wolny

Na wystawie zostaną przedstawione najciekawsze prace z całej Polski.

Szczegółowy opis konkursu, regulamin i karta zgłoszeń pod adresem: https://www.ckagora.pl/po-co-slon-ma-trabe-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-dla-dzieci/


Kontakt i szczegółowe informacje:
Karolina Sikora
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 71 325-14-83, wew. 109
Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy powodzenia!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk