Musical „Piotruś Pan”

Opublikowano: poniedziałek, 09, kwiecień 2018

Wybierając się do Studia Buffo na musical „Piotruś Pan” przenieśliśmy się w zaczarowany świat bajki, który pozostawił w naszej pamięci niezapomniane chwile. Mieliśmy okazję podziwiać młodych aktorów, którzy tańczyli, śpiewali, walczyli z piratami, fruwali nad naszymi głowami, a przede wszystkim bawili się z Indianami na zaczarowanej wyspie! Byliśmy zachwyceni scenografią, czarodziejską wyspą i pirackim statkiem, który nagle pojawia się na scenie. Ogromne wrażenie zrobiły na nas również układy choreograficzne. Kto wie, może to nasi uczniowie kiedyś wystąpią na deskach teatru?

 

IMG 20180307 154338 001

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk