Dzień Kolorowej Skarpetki

Opublikowano: niedziela, 03, czerwiec 2018

Dzień Kolorowej Skarpetki jest kampanią edukacyjno - informacyjną zwracającą uwagę na problemy ludzi z Zespołem Downa. W związku z tym 21.03.2018 wszystkie dzieci z klasy łącznie z wychowawcą ubrały kolorowe skarpety. Zakładając kolorową skarpetkę zwróciliśmy uwagę na problemy ludzi chorych. Tym niewielkim gestem chcieliśmy pokazać, że w zasadzie różni nas od nich tak niewiele, jeden dodatkowy, niepasujący chromosom – tak jak nasza dodatkowa niepasująca skarpetka.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk