„1 z 14 przyrodników”

Opublikowano: środa, 13, czerwiec 2018

Co roku pani Hanna Gołaszewska przy wsparciu nauczycieli klas I-III prowadzi konkurs „1 z 14 przyrodników”, sprawdzający wiedzę z zakresu edukacji przyrodniczej. W tym roku naszą klasę reprezentowali: Stanisław Lachiewicz oraz Filip Karnicki, którzy wygrali eliminacje klasowe. Uczniowie popisali się nie tylko szeroką wiedzą o świecie, ale również duchem walki. Każdy uczestnik był wielkim wygranym, ponieważ poradził sobie z trudnymi pytaniami odpowiadając przed szeroką publicznością, co wcale nie jest takim łatwym zadaniem!

 

 

IMG 20180411 130036

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk