Zielona szkoła

Opublikowano: poniedziałek, 18, czerwiec 2018

Niedługo wakacje, a czas pożegnania już niestety coraz bliżej, dlatego ostatnie dni naszej wspólnej podróży w klasie trzeciej postanowiliśmy spędzić w Ośrodku Wczasowym Rytebłota. Wyjazd na kilka dni bez rodziców, z walizką w nieznane? Mieliśmy mnóstwo pytań i niepewności w sobie. Jednak to urokliwe miejsce pozwoliło nam odpocząć od zgiełku miasta i poczuć magię natury. Okolica posiada niesamowity klimat sprzyjający wypoczynkowy, choć uczniowie którzy myśleli, że odpoczną…szybko o tym zapomnieli, ponieważ na miejscu czekało na nich mnóstwo atrakcji. Już pierwszego dnia po zakwaterowaniu w pięknych pokojach udaliśmy się nad brzeg jeziora Zbiczno, po czym zostaliśmy zaproszeni do udziału w grach strategicznych integrujących grupę. Kolejne dni upłynęły w mgnieniu oka za sprawą bardzo ciekawych zajęć rozwijających nie tylko naszą sprawność fizyczną, ale również logiczne myślenie. „You can Dance” rozwinął nasz talent taneczny, a „Mini Master Chef” pozwolił wykazać się w kuchni polowej i wyłonić małe talenty kulinarne. Szczególnie ciekawe okazały się gry „Trening twórczego myślenia”, „Gra nocna”, „Fabryka butów”, „Chłopska szkoła biznesu”, czy „Riddle box”. Jednak najfajniejsze i niezapomniane będą „Wodne wojny”, „Hokej na pianie”, „Leśna eskapada”, „Podchody” i dyskoteka. Było zielono , pachniało lasem, śpiewały ptaki, a nad głowami mieliśmy błękitne niebo…Czego więcej trzeba? Pewnie tylko powtórki, może w starszej klasie!,,

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk