Karta ucznia

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze harmonogram rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020, prosimy aby po zakończonej rekrutacji rodzice złożyli prawidłowo wypełnione wnioski o Kartę Ucznia do 31 maja 2019 r.

Do każdego wniosku należy dodać aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x4,5 cm (podpisane imieniem i nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone po wydaniu karty Ucznia. Obcokrajowcy, którzy nie mają wyrobionego numeru PESEL proszeni są o wpisanie daty urodzenia.

Jeśli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację „e-hologram” w górnej części tego wniosku. Wówczas posiadanie uprawnienie do zniżki zostanie przekodowane na nową kartę.

Zarząd Transportu Miejskiego do 31.07.2019 r. dostarczy do szkół wyrobione Karty Ucznia.

Utrzymanie ww. terminów umożliwi Państwu wydanie kart ucznia przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2019/2020, a w dalszej perspektywie skorzystanie z Karty Ucznia i bezpłatnych przejazdów uczniom od 1 września 2019 r.

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

Link dedykowany wyłącznie dla SP 84 to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/04768ec6

Termin składania wniosków w formie elektronicznej mija 31.05.2019 r.

Wniosek o wydanie Karty Ucznia

Karta Ucznia - instrukcja