WARSZAWSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Opublikowano: wtorek, 23, sierpień 2016

Szanowni Państwo,
zapraszamy na Galę Finałową Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego w dniu 08.06.2019 o godz. 11.00. Nagrody zostaną rozdane w trakcie Pikniku Rodzinnego. Z tego powodu nie odbędą sie wcześniej planowane prezentacje zwycięzców. Na Piknik Rodzinny można przyjechać ze swoją rodziną i wziąć udział w licznych zabawach. Piknik odbywa się w godzinach 10.00-14.00 w budynku przy ul.Radzymińskiej 227. Dla każdego uczestnika finału przewidujemy drobny upominek.

Z paważaniem
Ewelina Gutowska
Maja Olender
Beata Niedźwiedź- Gostomska