WARSZAWSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Opublikowano: wtorek, 23, sierpień 2016

Szanowni Państwo,
zapraszamy na Galę Finałową Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego w dniu 08.06.2019 o godz. 11.00. Nagrody zostaną rozdane w trakcie Pikniku Rodzinnego. Z tego powodu nie odbędą sie wcześniej planowane prezentacje zwycięzców. Na Piknik Rodzinny można przyjechać ze swoją rodziną i wziąć udział w licznych zabawach. Piknik odbywa się w godzinach 10.00-14.00 w budynku przy ul.Radzymińskiej 227. Dla każdego uczestnika finału przewidujemy drobny upominek.

Z paważaniem
Ewelina Gutowska
Maja Olender
Beata Niedźwiedź- Gostomska

 

Wyniki Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego

 

 

FINAŁ WARSZAWSKICH OLIMPIAD JEZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III-IV, V-VI ORAZ VII-VIII 

 

 

REGULAMIN I WYMAGANIA EDUKACYJNE DLA UCZNIÓW
PRZYSTEPUJĄCYCH DO WARSZAWSKICH OLIMPIAD
JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS III-IV, V-VI ORAZ VII-VIII

 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU SZKOŁY

IMIENNA LISTA UCZESTNIKÓW

ZGODA RODZICÓW

 

 

 

 

 

TESTY ARCHIWALNE kl.II-III

TESTY ARCHIWALNE KL.V-VI

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk