KONKURS PLASTYCZNY "BARWY JESIENI"

Opublikowano: piątek, 11, listopad 2016

Dnia 24.10 2010 roku w świetlicy szkolnej dla dzieci sześcioletnich został ogłoszony konkurs plastyczny „Barwy jesieni”. Dzieci miały dobrowolność w wyborze techniki plastycznej jak i środków plastycznych.

Celem konkursu było:
- rozwijanie wyobraźni plastycznej;
- uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody jesienią;
- pobudzanie i rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci;

Miejsce I
Karolina Szydlik kl 0B

Miejsce II
Maja Pokrzywnicka kl 0A

Miejsce III
Marta Oleksiak kl 0C

Wyróżnienia
Kacper Stokowski kl 0A
Julia Esman kl 0C
Edyta Kozłowska kl 0B
Weronika Duranc kl 0C

Serdecznie gratulujemy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk