Konkurs dzielnicowy "Na najpiękniejszą kartkę wielkanocną"

Opublikowano: piątek, 11, listopad 2016

W dzisiejszych czasach rzadkością jest wysyłanie kartek świątecznych, nie wspominając już o tych robionych własnoręcznie. Z roku na ro coraz bardziej zanika fantazja twórcza związana z wykonywaniem ozdób i kartek świątecznych, dlatego też Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „Alka” wyszła z propozycją konkursu na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Uczniowie naszej szkoły uczęszczający do świetlicy wykonali wiele ciekawych prac, wśród których wyróżnione zostały prace: Anny Wądołowskiej z klasy 1b – pierwsze miejsce, Amelii Tratkiewicz z klasy 2d – drugie miejsce, oraz Filipa Niżnika z klasy 3e – trzecie miejsce. Dnia 16.04.2014r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród poprzedzone częścią artystyczną. Na koniec na uczestników konkursu czekał słodki poczęstunek.
Dzięki udziale w konkursie uczniowie mogli nie tylko rozwijać i doskonalić swoje umiejętności plastyczne, ale też poszerzyć swoją wiedzę związaną ze Świętami Wielkanocnymi. Uczniowie zyskali ciekawe nagrody plastyczne, a ich opiekun Magdalena Kurpiewska satysfakcję z możliwości rozwijania warsztatu pracy. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w konkursach.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk