Konkurs "Bohaterowie mitów greckich"

Opublikowano: piątek, 11, listopad 2016

Pod koniec października 2013 roku w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczno-literacki „Bohaterowie mitów greckich”. Klasy I miały za zadanie przedstawić w formie ilustracji wybrany fragment mitu. Klasy II-IV miały wykazać się wiedzą z wybranych mitów. Pisały więc test składający się z 24 pytań. Nie było łatwo. Podczas konkursu obowiązywała wiedza
z następujących mitów:
- „Dar ognia”
- „Puszka Pandory”
- „Dedal i Ikar”
- „Tkanina Arachne”
- „Echo i Narcyz”
- „Persefona i pory roku”.

Zmagania były trudne i dostarczyły mnóstwa wrażeń. Trzeba było zapamiętać mnóstwo greckich nazw i imion. Ale jednak uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania. A oto wyniki konkursu:
Konkurs plastyczny:
I miejsce – Ola Węgiełek kl. Ia
Jaś Baczmaga kl. Id
II miejsce – Zuzia Włosok kl. Id
III miejsce – Samuel Kot kl. Id
Kuba Sobierski kl. Ic
Konkurs wiedzy:
I miejsce – Hania Markiewicz kl. IId
II miejsce – Szymek Świętochowski kl. IIa
III miejsce – Ola Ryba kl. IId

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu !

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk