KONKURS PLASTYCZNY "BARWY JESIENI"

Opublikowano: piątek, 11, listopad 2016

Listopad wbrew wszelkim opiniom w naszej świetlicy nie był szary, smutny i nudny. W świetlicy został ogłoszony konkurs komputerowy „Barwy jesieni”. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie obrazka o tematyce jesiennej w programie Paint. Celem konkursu było pobudzenie kreatywności i indywidualnej działalności artystycznej naszych wychowanków oraz rozwijanie umiejętności posługiwania się komputerem. Konkurs miał charakter ogólnoświetlicowy i był adresowany do uczniów klas I-VI. Każdy uczestnik mógł zgłosić tylko jedną własnoręcznie wykonaną pracę. W pocie czoła prace powstawały przez cały listopad. Jury w składzie p.Małgorzata Wierbiłowicz, p.Anna Grzanowska, p.Martyna Błażejczyk, p.Magdalena Kurpiewska obradowało długo i burzliwie.
Z wielu przedstawionych prac wyłoniło zwycięzców:
I miejsce – Aleksandra Kurpiewska 5d
II miejsce – Kacper Binkiewicz 4b
III miejsce - Jeremiasz Chruszcz 3c

Laureaci konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy za rok.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk