W świecie teatru

Opublikowano: środa, 13, czerwiec 2018

W drugim tygodniu maja dowiedzieliśmy się jak powstał teatr, kim jest sufler, co robi reżyser, po co w teatrze scena, kulisy, scenografia, dlaczego potrzebna jest widownia i wiele innych ciekawych rzeczy ze świata sztuki. Dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich zaprezentowały krótkie występy z udziałem przygotowanych przez siebie kukiełek. Pojawił się astronauta, który wystartował rakietą na księżyc, wystąpili też Avengersi, król, królowa, kucyk Pony oraz piłkarze. Widownia chętnie włączyła się w grę aktorów oraz biła mocne brawa.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk