Świetlicowy konkurs gry w Scrabble

Opublikowano: piątek, 15, czerwiec 2018

W naszej świetlicy przy ulicy Radzymińskiej 232 nauka odbywa się przez zabawę. Jedną z najlepszych form spędzania czasu i jednocześnie rozwijania myślenia są gry planszowe. Uczniowie bardzo je lubią. Gra w Scrabble łączy w sobie naukę ortografii, liczenia, wzbogacanie słownictwa. Jak się okazało, nie tylko uczniowie klas trzecich świetnie radzą sobie w tej grze. Klasa 1 B wykazuje duże zdolności, a co najważniejsze chęci do tej gry.
Dnia 05.06.2018 r. odbył się w świetlicy „Konkurs gry w Scrabble”, w którym wzięli udział uczniowie klas 2 i 3. Walka była bardzo wyrównana. W tej grze liczy się pomysłowość i spostrzegawczość oraz cierpliwość. Tego nie zabrakło uczestnikom konkursu. Rozgrywki trwały długo, ale uczniowie świetnie się przy tym bawili.
Największą ilość punktów, a tym samym pierwsze miejsce zdobyła Hanna Stachurska z klasy 3 b. Na drugim miejscu znalazła się Oliwia Santorowska z klasy 3 c, a na trzecim Hubert Bejenek z klasy 3a. Wyróżnienie otrzymała Alicja Bujarska z klasy 3 c. Warto zauważyć, że inni uczestnicy także zdobyli dużo punktów. Małgorzata Narożnik z klasy 3b była tuż za Alicją Bujarską.
Cieszymy się, że dzieci chętnie sięgają po ambitne zadania i wykazuję się swoją wiedzą i pomysłowością.

Kamila klepacka

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk