Lato/Zima w mieście

Szanowni Państwo,
W przypadku nieobecności uczestnika zwrot opłat za opiekę oraz posiłki nastąpi do 15 lutego 2021 r., po spełnieniu następujących warunków:

· do godziny 14.00 dnia poprzedzającego nieobecność, skutecznego zgłoszenia (telefonicznego tel. 679 78 95 lub e-mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) przez rodzica/opiekuna prawnego nieobecności dziecka

· do 22 stycznia 2021 r. złożenie w FPE, do której uczęszczało dziecko, wniosku o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021 według wzoru- udostępnionego w systemie zgłoszeń, na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Niedopełnienie jednego z wyżej wymienionych warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją rodzica ze zwrotu opłat.

WNIOSEK O ZWROT

plakatzima21

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2021 - INFORMACJE

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej (FPE)