Lato/Zima w mieście

Szanowni Państwo,
W przypadku nieobecności uczestnika zwrot opłat za opiekę oraz posiłki nastąpi do 15 lutego 2021 r., po spełnieniu następujących warunków:

· do godziny 14.00 dnia poprzedzającego nieobecność, skutecznego zgłoszenia (telefonicznego tel. 679 78 95 lub e-mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) przez rodzica/opiekuna prawnego nieobecności dziecka

· do 22 stycznia 2021 r. złożenie w FPE, do której uczęszczało dziecko, wniosku o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji „Zima w Mieście” 2021 według wzoru- udostępnionego w systemie zgłoszeń, na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie.

Niedopełnienie jednego z wyżej wymienionych warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją rodzica ze zwrotu opłat.

 

WNIOSEK O ZWROT

 

plakatzima21

 

Warszawska Akcja „Zima w Mieście” 2021 - INFORMACJE


 

Regulamin Feryjnej Placówki Edukacyjnej (FPE)
w Szkole Podstawowej nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego w Warszawie

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk