Lato/Zima w mieście

Opublikowano: wtorek, 18, kwiecień 2017

Przydatne informacje o Lecie w mieście:
• Dzieci przyprowadzamy do szkoły – ul. Radzymińska 227.
• Poranna zbiórka jest w godz. 7.00 – 8.30 w świetlicy przy szatni.
• W godz. 7.00 – 8.30 i późnym popołudniem do godz. 17.00 dziecko przebywa w świetlicy pod opieką dyżurującego wychowawcy.
• Godzina obiadu - 13.30, jest podana orientacyjnie i będzie dostosowana do czasu powrotu grupy do placówki.
• Jeżeli dziecko ma być odebrane przed godziną 15.00, proszę się upewnić czy grupa będzie już po obiedzie.
• Dziecko musi mieć ze sobą butelkę z wodą, nakrycie głowy i but trzymający się nogi.
• Buty na zmianę zostawiamy w szatni przy świetlicy.
• Listy grup, program będzie dostępny w wersji papierowej w każdy piątek poprzedzający turnus, w szatni przy świetlicy (ul. Radzymińska 227).
• Program może ulec zmianie.
• Wychowawcy pracujący na Lecie w mieście nie mają dostępu do informacji zawartych w kartach świetlicowych.

Zapisy na Lato w mieście trwają  do 30 kwietnia 2019 do godziny 12.00
pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl