Rada pedagogiczna

Opublikowano: niedziela, 13, wrzesień 2015

RADA PEDAGOGICZNA SP 84

rok szkolny 2018/2019

W Szkole Podstawowej nr 84 zatrudnionych jest 113 nauczycieli, którzy stanowią wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Wszyscy nauczyciele posiadają wyższe wykształcenie z przygotowaniem pedagogicznym, a 58% z nich ma kwalifikacje do nauczania dwóch przedmiotów. W szkole mamy 41 nauczycieli dyplomowanych, 19 mianowanych, 45 kontraktowych, 8 stażystów. Mimo to nadal systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe i doskonalą swoje umiejętności w różnego rodzaju szkoleniach, warsztatach, kursach oraz zdobywają kolejne stopnie awansu zawodowego. Wśród nauczycieli jest kilku absolwentów SP 84.

Nazwisko i imię nauczyciela

Stanowisko Wychowawstwo
Rostek Zofia DYREKTOR SZKOŁY -
Leciak – Barszczewicz Elżbieta wicedyrektor szkoły -
Bidzińska Joanna wicedyrektor szkoły -
Niedźwiedź - Gostomska Beata wicedyrektor szkoły VIIb
Bartold Maria wicedyrektor szkoły -
Wierbiłowicz Małgorzata kierownik świetlicy -
Buszek Natalia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Id
Chmielewska – Nowak Małgorzata nauczyciel pedagog
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
-
Chojnacka Jolanta nauczyciel języka angielskiego -
Chuda Urszula nauczyciel religii -
Czady Szczepan nauczyciel wychowania fizycznego Ve
Czapelska - Mucha Joanna nauczyciel języka polskiego
terapeuta pedagogiczny
 -
Dąbrowska Anna nauczyciel matematyki  -
Długosz Karolina nauczyciel języka angielskiego -
Dobrzańska - Krupa Bernadeta nauczyciel oddziału przedszkolnego 0b
Dobrzyńska Barbara nauczyciel wspomagający -
Dudas Alicja nauczyciel wspomagający -
Dudek Justyna nauczyciel matematyki, informatyki, doradca zawodowy Vb
Dudzińska Iwona wychowawca świetlicy -
Gajewska - Czerwińska Aleksandra nauczyciel bibliotekarz -
Gaszyńska Magdalena nauczyciel plastyki -
Giedka Ewa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ic
Gołaszewska Hanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIa
Gościniak Teresa wychowawca świetlicy -
Górecka Monika wychowawca świetlicy, terapeuta pedagogiczny
-
Graczyk Danuta nauczyciel matematyki
VId
Grudzień Grażyna nauczyciel matematyki IVa
Grzechnik Elżbieta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIe
Gugała Kacper nauczyciel logopeda -
Gunerka Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIc
Gutowska Ewelina nauczyciel języka angielskiego IVb
Jaczewska Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIId
Jarosz Barbara nauczyciel wspomagający  -
Jarzębska Anna wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający
-
Jaworska Justyna nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej
Vf
Jejno Mariola nauczyciel wychowania fizycznego VIIa
Jóźwiak Artur nauczyciel matematyki VIIf
Kacprowska Katarzyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ia, IIIe
Kalicka Magdalena nauczyciel matematyki VIIId
Kapilewicz Grażyna wychowawca świetlicy -
Kącki Jakub nauczyciel muzyki -
Klepacka Kamila wychowawca świetlicy -
Kłosińska Marta nauczyciel muzyki
-
Kopeć Magdalena nauczyciel języka hiszpańskiego
-
Kozłowska Joanna nauczyciel logopeda, nauczyciel języka polskiego
VIe
Królikowska Karolina nauczyciel wspomagający -
Kulupa - Dobek Paulina nauczycliel psycholog -
Lachiewicz Anna nauczyciel oddziału przedszkolnego -
Letkiewicz Aneta nauczyciel przyrody, biologi
VIIIc
Liberadzka Lidia nauczyciel historii
-
Lipert Małgorzata nauczyciel religii
-
Łęczycka Kamila nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz -
Madoń Kinga nauczyciel języka polskiego VIc
Malinowski Kacper nauczyciel przyrody, biologii, chemii
VIIIb
Małachowska Joanna nauczyciel języka niemieckiego -
Marchwicka Martyna wychowawca świetlicy -
Marcinowska Sylwia terapeuta pedagogiczny  -
Mędrzycka - Zaręba Sylwia nauczyciel języka polskiego  -
Michalik Grażyna nauczyciel oddziału przedszkolnego 0b
Nagrodzka Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ib
Nasiłowska Monika terapeuta pedgogiczny -
Nowicka Małgorzata nauczyciel bibliotekarz -
Obrycka - Żurawska Agnieszka nauczyciel oddziału przedszkolnego 0c
Oleksiak Sylwia wychowawca świetlicy -
Olender Maja nauczyciel języka angielskiego VIIe
Opalińska Aneta nauczyciel języka polskiego Vd
Ostrowska Olga nauczyciel języka polskiego -
Pawłowska Agnieszka nauczyciel bibliotekarz -
Pawłowska Monika nauczyciel matematyki i informatyki Va
Petskialiun Natalia nauczyciel religii -
Piotrowska Justyna wychowawca świetlicy -
Podolak Piotr nauczyciel techniki, informatyki
-
Prokop Agata terapeuta pedgogiczny -
Rajski Zbigniew nauczyciel religii -
Ratajczak Ewa wychowawca świetlicy -
Roman Katarzyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIc
Rosłon Monika nauczyciel oddziału przedszkolnego 0a
Ruszkiewicz Jolanta nauczyciel języka polskiego IVc
Sadowska Karolina
nauczyciel geografii
VIIc
Seroczyńska Anetta nauczyciel historii
VIId
Sitek Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIa
Siwczak Elżbieta nauczyciel wspomagający, doradca zawodowy
-
Skotnicka Anna nauczyciel wspomagający -
Skrycka Magdalena nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIb
Sobczyńska Kamila wychowawca świetlicy -
Sobiecka Patrycja nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej -
Socha Edyta nauczyciel języka angielskiego Vc
Sokulska – Łagos Anna wychowawca świetlicy -
Stefaniuk Małgorzata nauczyciel religii -
Suchenek Marta wychowawca świetlicy  
Szczypiorska Agata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
nauczyciel etyki
IIb
Świątkowski Damian nauczyciel wychowania fizycznego VIg
Urbaniak Joanna wychowawca świetlicy -
Urbańska Dorota nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IId
Warecka - Kościuch Karolina  nauczyciel logopeda -
Wawrzeniecka Iwona nauczyciel przyrody, bilogii
-
Wąsowicz Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ie
Wierbiłowicz Dariusz nauczyciel informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa
VIb
Więcek Beata nauczyciel religii -
Wilczyńska Aleksandra pedagog szkolny -
Winiarska Wioleta nauczyciel wspomagający -
Wiśniewska Aneta nauczyciel oddziału przedszkolnego 0a, 0c
Wojewódzka Katarzyna nauczyciel przyrody
wychowawca świetlicy
VIa
Wołyniec Ewelina  nauczyciel języka angielskiego -
Woźnica Marlena wychowawca świetlicy -
Wójtowicz Andrzej nauczyciel fizyki i techniki -
Wygnańska – Gajcy Magda nauczyciel języka polskiego
nauczyciel wspomagający
VIIIa
Wysoczarska Liliana 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIf
Zaręba Jarosław nauczyciel wychowania fizycznego VIf
Zielińska - Konieczka Katarzyna psycholog szkolny -
Żurek - Wrzosek Monika  nauczyciel historii Vg

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk