Rada pedagogiczna

RADA PEDAGOGICZNA SP 84

rok szkolny 2019/2020


W szkole zatrudnionych jest 111 nauczycieli, z czego 42 to nauczyciele dyplomowani (37,8%), 18 – mianowani (16,2%), 48 – kontaktowi (43,2%) i 2 nauczycieli to stażyści (1,8%). Są wielokierunkowo wykształceni i przygotowani do pracy dydaktyczno-wychowawczej. Aż 38 z nich (34,2% grona pedagogicznego) posiada kwalifikacje do nauczania dwóch przedmiotów, 19 (17,1%) do nauczania 3 przedmiotów i 5 (4,5%) do nauczania 4 przedmiotów. Nauczyciele na bieżąco podnoszą kwalifikacje zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, predyspozycjami i potrzebami szkoły. Chętnie podejmują naukę na studiach podyplomowych, biorą udział w konferencjach, wykładach, warsztatach. Wysoko wykwalifikowana i zaangażowana kadra dba o wszechstronny rozwój uczniów, oferuje im wsparcie i pomoc.

Nazwisko i imię nauczyciela

Stanowisko Wychowawstwo
Rostek Zofia DYREKTOR SZKOŁY -
Leciak – Barszczewicz Elżbieta wicedyrektor szkoły -
Bidzińska Joanna wicedyrektor szkoły -
Niedźwiedź - Gostomska Beata wicedyrektor szkoły VIIIb
Bartold Maria wicedyrektor szkoły -
Wierbiłowicz Małgorzata kierownik świetlicy -
Brożyna Anna wychowawca świetlicy  
Buszek Natalia nauczyciel oddziału przedszkolnego 0c
Chmielewska – Nowak Małgorzata nauczyciel pedagog
nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
-
Chojnacka Jolanta nauczyciel języka angielskiego IVd
Chuda Urszula nauczyciel religii -
Czady Szczepan nauczyciel wychowania fizycznego VIe
Czapelska - Mucha Joanna nauczyciel języka polskiego
terapeuta pedagogiczny
 -
Dąbrowska Anna nauczyciel matematyki  -
Długosz Karolina nauczyciel języka angielskiego -
Dobrzańska - Krupa Bernadeta nauczyciel oddziału przedszkolnego 0b
Dobrzyńska Barbara nauczyciel wspomagający VId
Dudas Alicja nauczyciel wspomagający Ic, IId
Dudek Justyna nauczyciel matematyki, informatyki, doradca zawodowy VIb
Dudzińska Iwona wychowawca świetlicy -
Gabrielski Wojciech nauczyciel wspomagający  0c, VIIe
Gajewska - Czerwińska Aleksandra nauczyciel bibliotekarz -
Gaszyńska Magdalena nauczyciel plastyki i techniki
-
Giedka Ewa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIc
Gołaszewska Hanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIa
Gościniak Teresa wychowawca świetlicy -
Górecka Monika wychowawca świetlicy, terapeuta pedagogiczny
-
Graczyk Danuta nauczyciel matematyki
VIId
Grudzień Grażyna nauczyciel matematyki Va
Grzechnik Elżbieta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIe
Gugała Kacper nauczyciel logopeda -
Gunerka Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIc
Gutowska Ewelina nauczyciel języka angielskiego Vb
Jaczewska Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ia
Jarosz Barbara nauczyciel wspomagający  0a, VIc
Jarzębska Anna wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający
IId
Jaworska Justyna nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej
VIf
Jejno Mariola nauczyciel wychowania fizycznego VIIIa
Jóźwiak Artur nauczyciel matematyki VIIIf
Kacprowska Katarzyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIa
Kalicka Magdalena nauczyciel matematyki IVe
Kapilewicz Grażyna wychowawca świetlicy -
Kącki Jakub nauczyciel muzyki -
Klepacka Kamila wychowawca świetlicy -
Kłosińska Marta nauczyciel muzyki
-
Kozłowska Joanna nauczyciel logopeda, nauczyciel języka polskiego
VIIe
Królikowska Karolina nauczyciel wspomagający IIIb, VIa
Kulupa - Dobek Paulina psycholog szkolny -
Letkiewicz Aneta nauczyciel przyrody, biologi
IVa
Liberadzka Lidia nauczyciel historii
-
Łęczycka Kamila nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz -
Madoń Kinga nauczyciel języka polskiego VIIc
Malinowski Kacper nauczyciel przyrody, biologii, chemii
IVb
Małachowska Joanna nauczyciel języka niemieckiego -
Marchwicka Martyna wychowawca świetlicy -
Marcinowska Sylwia terapeuta pedagogiczny  -
Mędrzycka - Zaręba Sylwia nauczyciel języka polskiego  -
Michalik Grażyna nauczyciel oddziału przedszkolnego 0b
Nagrodzka Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIb
Nowicka Małgorzata nauczyciel bibliotekarz -
Oleksiak Sylwia wychowawca świetlicy -
Olender Maja nauczyciel języka angielskiego VIIIe
Opalińska Aneta nauczyciel języka polskiego VId
Ostrowska Olga nauczyciel języka polskiego -
Pawłowska Agnieszka nauczyciel bibliotekarz -
Pawłowska Monika nauczyciel matematyki i informatyki VIa
Petskialiun Natalia nauczyciel religii -
Piotrowska Justyna wychowawca świetlicy -
Podolak Piotr nauczyciel techniki, informatyki
nauczyciel wychowania fizycznego
IVc
Presz Grażyna  nauczyciel przyrody i biologii -
Prokop Agata terapeuta pedgogiczny -
Ratajczak Ewa wychowawca świetlicy -
Roman Katarzyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Id
Rosłon Monika nauczyciel oddziału przedszkolnego -
Rupińska Diana  nauczyciel wspomagający Id
Ruszkiewicz Jolanta nauczyciel języka polskiego Vc
Sadowska Karolina
nauczyciel geografii
VIIIc
Seroczyńska Anetta nauczyciel historii
VIIId
Sitek Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ic
Siwczak Elżbieta nauczyciel wspomagający, doradca zawodowy
Va
Skotnicka Anna nauczyciel wspomagający IVe
Skrycka Magdalena nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ie, 0c
Sobczyńska Kamila wychowawca świetlicy -
Sobiecka Patrycja nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej -
Sobotka Nataneal  nauczyciel religii  
Socha Edyta nauczyciel języka angielskiego VIc
Sokulska – Łagos Anna wychowawca świetlicy -
Stefaniuk Małgorzata nauczyciel religii -
Suchenek Marta wychowawca świetlicy  
Szczypiorska Agata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
nauczyciel etyki
IId, IIIb
Szulborski Karol  nauczyciel wiedzy o społeczeństwie  -
Świątkowski Damian nauczyciel wychowania fizycznego VIIg
Urbaniak Joanna wychowawca świetlicy -
Urbańska Dorota nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Ib, IIId
Warecka - Kościuch Karolina  nauczyciel logopeda -
Wawrzeniecka Iwona nauczyciel przyrody, bilogii
-
Wąsowicz Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIe
Wierbiłowicz Dariusz nauczyciel informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa
VIIb
Więcek Beata nauczyciel religii -
Wilczyńska Aleksandra pedagog szkolny -
Winiarska Wioleta nauczyciel wspomagający -
Wiśniewska Aneta nauczyciel oddziału przedszkolnego 0a
Wojewódzka Katarzyna nauczyciel przyrody
wychowawca świetlicy
-
Wołyniec Ewelina  nauczyciel języka angielskiego VIIa
Woźnica Marlena wychowawca świetlicy -
Wójtowicz Andrzej nauczyciel fizyki i techniki -
Wygnańska – Gajcy Magda nauczyciel wspomagający
IIb
Wysoczarska Liliana 
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej IIIf
Zaręba Jarosław nauczyciel wychowania fizycznego VIIf
Zielińska - Konieczka Katarzyna psycholog szkolny -
Żurek - Wrzosek Monika  nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie
VIg

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk