Szanowni Państwo,

Uprzejmie przypominamy, że w roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klas I-VIII otrzymują wszystkie podręczniki nieodpłatnie z wyjątkiem podręczników do nauczania religii.

ZESTAW KSIĄŻEK POMOCNICZYCH DLA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS I-III

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW DLA KLAS IV-VIII

SZKOLNY REGULAMIN KORZYSTANIA Z DARMOWYCH PODRĘCZNIKÓW

Szanowni Państwo,

5 lipca 2018 r. Rada m.st. Warszawy podjęła uchwałę nr LXX/1942/2018 zmieniającą uchwałę nr LXXXVIII/2592/2010 z 26 sierpnia 2010 r. w sprawie wydzielonych rachunków niektórych jednostek budżetowych m.st. Warszawy oraz dochodów gromadzonych na tych rachunkach. Zgodnie z przyjętą nowelizacją kwota zwrotu za zniszczone, uszkodzone lub niezwrócone podręczniki lub materiały edukacyjne zakupione w ramach dotacji celowej może być wpłacona na wydzielony rachunek szkoły: 46 1030 1508 0000 0005 5082 2083.