Doradztwo zawodowe

Opublikowano: czwartek, 25, sierpień 2016
Szanowni Państwo

Ze względu na dynamiczne zmiany jakie zachodzą obecnie na rynku edukacji
i pracy, nasze dzieci powinny być przygotowane do funkcjonowania w nowej rzeczywistości, szczególnie z zakresie podnoszenia swoich kwalifikacji, systematycznego dokształcania się, opanowywania nowych umiejętności przydatnych w podejmowaniu decyzji dotyczących wyboru zawodu. Stąd tak ważna jest zarówno umiejętność planowania kariery edukacyjno-zawodowej przez uczniów, jak również gotowość do podejmowania trafnych wyborów w okresie całego życia.
Poniżej przedstawiamy profesjonalne ośrodki zajmujące się poradnictwem zawodowym:

1. Centrum Informacji i Doradztwa Młodzieżowego – Pałac Młodzieży w Warszawie
Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
tel. 22 656 66 48 - pokój 103
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wtorek – piątek: 16:00 – 19:00
sobota: 10:00 – 12:00
Ośrodek oferuje: konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym, identyfikowanie skłonności i preferencji zawodowych, pomoc w dokonywaniu wyborów dalszych ścieżek edukacji, pogłębianie wiedzy o zawodach, planowanie kariery, poznanie oferty edukacyjnej i kryteriów przyjęcia do szkół - po uprzednim uzgodnieniu terminu

2. WSDZ - Warszawski System Doradztwa Zawodowego - crdz.wcies.edu.pl
Koordynatorem ds. Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego we WCIES jest
p. Beata Grzelak
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Rejonowe Poradnie Psychologiczno – Pedagogiczne
wykaz poradni psychologiczno-pedagogicznych:

http://edukacja.warszawa.pl/placowki/poradnie

4. CKP - CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO
ul. Mińska 1/5
03-806 Warszawa
tel.: 022 619 00 38
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PROGRAM REALIZACJI WEWNĄTRZSZKOLNEGO
SYSTEMU DORADZTWA ZAWODOWEGO

 

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz doradcy zawodowi Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkół podstawowych wraz z Rodzicami na indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego w ramach Warszawskich Dni Otwartych Doradztwa Zawodowego. Doradcy zawodowi zapraszają w dniach 23 lutego 2019 r. (sobota) oraz 24 lutego 2019 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 15.00 do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży (wejście główne od ul. Świętokrzyskiej). Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Poniżej załączam link do strony dot. ww. programu.

http://www.edukacja.warszawa.pl/ksztalcenie-zawodowe/doradztwo-zawodowe/aktualnosci/21350-warszawskie-dni-otwarte-doradztwa

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk