"Po co słoń trąbę ma"

slon min log

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. Po co słoń trąbę ma.

Jeden słoń, to bardzo dużo, i to nie tylko w kilogramach! Jest to z pewnością największy ssak lądowy, który budzi mnóstwo pozytywnych emocji. Każdemu kojarzy się z ogromnymi uszami i wysoko podniesioną trąbą, która może przynieść tylko szczęście!

Konkurs jest adresowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-15 lat oraz do osób z niepełnosprawnościami do 18 lat. Nagrody przyznawane będą w czterech kategoriach: dzieci w wieku 6 -8 lat, 9-11 lat, 12-15 lat oraz dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami do 18 lat.

Termin nadsyłania prac: 24.02.2022

Rozstrzygnięcie konkursu: 9.03.2022

Wernisaż 18.03.2021 /godz. 13.00/ Galeria Centrum Kultury Agora / wstęp wolny

Na wystawie zostaną przedstawione najciekawsze prace z całej Polski.

Szczegółowy opis konkursu, regulamin i karta zgłoszeń pod adresem: https://www.ckagora.pl/po-co-slon-ma-trabe-ogolnopolski-konkurs-plastyczny-dla-dzieci/

Kontakt i szczegółowe informacje:
Karolina Sikora
tel. 71 325-14-83, wew. 109
Pozdrawiamy bardzo serdecznie i życzymy powodzenia!

Podziękowania 0002

Podziękowania 0001

WŚCIEKLIZNA

Ulotka o wściekliźnie dla uczniów szkół podstawowych 1

WET

Serdecznie zapraszamy na wykład on-line Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. O co Ci chodzi? Jak lepiej mówić i lepiej słuchać, żeby się lepiej rozumieć ? - 17 stycznia b.r. o godz. 18:00.

Wykład poprowadzi Dawid Bałutowski, psycholog, certyfikowany trener pracowników Oświaty, przedstawicieli biznesu i trenerów, coach.

Specjalista z zakresu komunikacji interpersonalnej, umiejętności liderskich i budowania zespołu, motywowania, mediacji i rozwiązywania konfliktów, asertywności, technik radzenia sobie ze stresem, profilaktyki wypalenia zawodowego, treningu interpersonalnego, aktywnych metod nauczania, motywowania, szkoleń trenerskich. Autor wielu autorskich programów rozwojowych, w tym projektu „8 filarów mądrego życia”.

Autor książek: „Jak oglądać filmy z młodzieżą. Film fabularny w psychoedukacji, terapii, profilaktyce”, "O co Ci chodzi? Praktyczny przewodnik po komunikacji interpersonalnej".

Zagadnienia, które zostaną podjęte podczas wykładu:

· Dlaczego komunikacja to najważniejsza kompetencja interpersonalna?

· Czym jest model F.S. Von Thuna i jak czyni nasze życie prostszym?

· Dlaczego z niektórymi tak łatwo, a z innymi tak trudno nam się porozumieć?

· Jakie cztery płaszczyzny zawiera każdy komunikat?

· Co tak naprawdę słyszymy - analitycy, relacyjni, autoprezentacyjni i komendanci - cztery typy słuchaczy.

· Jak lepiej się dogadywać z dzieckiem, partnerem i współpracownikiem?

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Microsoft Forms:

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 14 STYCZNIA.