PROJEKT MOBILNA STOŁÓWKA SZKOLNA GASTRO TEAM

ORGANIZACJA ŻYWIENIA W SP 84

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 zbiorowe żywienie dla uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 84 będzie prowadzić wyłoniona w drodze przetargu ofert  firma GASTRO TEAM Tomasz Kuranowski, ul.Parowcowa 18/22a 02-445 Warszawa.

Odwoływanie posiłków odbywać się może najpóźniej do godziny 9.00 w pierwszym dniu nieobecności dziecka w szkole pod numerem telefonu 510 121 101 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na podany adres e-mailowy można też zgłaszać wszelkie uwagi dotyczące wyżywienia.

Wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W cenniku znajdziecie Państwo kwoty za poszczególne abonamenty i numer konta na który należy wpłacać należności.

Za wrzesień prosimy o wpłacenie całej kwoty natomiast rozliczenia ewentualnych nadpłat z zeszłego roku szkolnego dokonamy w październiku.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z POSIŁKÓW

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA OBIADY