Szanowni Państwo!

Informujemy, że istnieje możliwość wykupienia obiadów i odbierania ich w szkole codziennie w godzinach 12.00-13.00 (wejście do kuchni od strony parkingu na terenie szkoły). Gotujemy na miejscu dla dzieci z oddziałów przedszkolnych w związku z czym zapraszamy również Państwa do skorzystania z oferty. Ceny obiadów pozostają bez zmian (drugie danie 10zł, zupa+drugie danie 11zł) natomiast doliczamy po 0,50gr. za jeden pojemnik. Zamówienia wysyłamy na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godziny 14.00 dnia poprzedniego. Zamawiać można dowolną ilość porcji. Płatności dokonujemy na to samo konto co zwykle. Niektórzy z Państwa wnieśli juz opłaty za cały listopad więc te pieniądze są oczywiście do wykorzystania.

ORGANIZACJA ŻYWIENIA W SP 84

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 zbiorowe żywienie dla uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej nr 84 będzie prowadzić wyłoniona w drodze przetargu ofert  firma GASTRO TEAM Tomasz Kuranowski, ul.Parowcowa 18/22a 02-445 Warszawa.

Odwoływanie posiłków odbywać się może najpóźniej do godziny 9.00 w pierwszym dniu nieobecności dziecka w szkole pod numerem telefonu 510 121 101 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na podany adres e-mailowy można też zgłaszać wszelkie uwagi dotyczące wyżywienia.

Wypełnione formularze prosimy wysyłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W cenniku znajdziecie Państwo kwoty za poszczególne abonamenty i numer konta na który należy wpłacać należności.

REGULAMIN KORZYSTANIA Z POSIŁKÓW

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA OBIADY

JADŁOSPIS 16-20 LISTOPADA 2020r.

WYDAWANIE POSIŁKÓW UL. ROZWADOWSKA

WYDAWANIE POSIŁKÓW UL. TOPAZOWA