Osiągnięcia

Opublikowano: wtorek, 23, sierpień 2016

 

 KONKURS  LAUREAT  OSIĄGNIĘCIE  OSOBA ODPOWIEDZIALNA
Dzielnicowa Akademia
Teatralna Przedszkolaka
Weronika Głęcka 0c
Antoni Wójcik 0c
Julian Pęczek 0c
I miejsce
I miejsce
I miejsce 
Marta Suchenek 

Dzielnicowa Akademia
Teatralna Przedszkolaka
konkurs plastyczny

Matylda Musiał 0b
Martyna Kowalska 0b
I miejsce
I miejsce
Monika Rosłon
 Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
„Uszyj Misia Przytulisia”  
Olga Protaziuk IIb  II miejsce  ---
XI Mazowiecki Konkurs Wiedzy
o Prawach Dziecka
Laura Parol IIIc
Wiktoria Zientara IIIc
Bartłomiej Kucharczyk IIIc
III miejsce
(zespołowo)
Małgorzata Wąsowicz
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Ozdoba wielkanocna"
Maja Maciąg IIe II miejce Iwona Dudzińska
Targówek Nieoczekiwany
gra miejska

Krzysztof Arciszewski VIe
Natalia Klimaszewska VIe
Wiktoria Szczęch VIe
Karol Szynkiewicz VIe
Leon Szymański VIe
I miejsce
(drużynowo)
Barbara Noszczak
Szkolny Konkurs literacki
„ List do żołnierza Legionów Polskich”
dla klas II-VIII

Julia Leks IIc
Adam Majewski IVe
Gabriela Antosik Vg
Angelika MańkoVIf
Dagmara Barszczewicz VIIIc
Marta Oleksiak ViIIc
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
Liliana Wysoczarska
Kinga Madoń
M. Wygnańska-Gajcy
Szkolny konkurs
„Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”
dla klas III szkolny

Piotr Murawski IIIa
Aleksander Pietrzak IIIa
Filip Aleksandrowicz IIIa
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Hanna Gołaszewska
Katarzyna Roman
Szkolny konkurs
„Wielcy Polacy – twórcy niepodległości”
dla klas II szkolny 

Maja Grotkowska IIe
Wojciech Kamela IIe
Maja Krzycka IIa
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Konkurs historyczny „Kocham Cię Polsko”
turniej dla kl. I
Maciej Klimasara Ia
Antoni Macioszek Ia
Jakub Pieńkosz Ia
I miejsce
Michał Czesak Ie
Anna Ponczyńska Ie
Maria Wojciechowska Ie
II miejsce
Wiktoria Gawron If
Marika Milewska If
Alan Przybyłowski If
III miejsce
Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
dla klas IV-VII
Vg
Vc
Vb
VIId
VIc
IVb
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Agnieszka Drzewska
Jakub Kącki
X Warszawski Konkurs
Historyczno - Literacki
"II Wojna Światowa..."
Dagmara Barszczewicz VIIIc I miejsce Anetta Seroczyńska
Warszawski Konkurs
"Chemia i fizyka w fotografii"
Miłosz Wierbiłowicz VIIIa I miejsce Kacper Malinowski
Andrzej Wójtowicz
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa
OLIMPUS z historii sesja zimowa
Bartosz Ogonek VIIIa
Wiktor Warmiński VIIIe
laureat
laureat
Anetta Seroczyńska
Szkolny Konkurs
„Polskie tańce narodowe”
dla kl. II-III
 IIIc
IIIa
IIe
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Szczepan Czady
Szkolny Konkurs
Wiedzy Zintegrowanej
dla klas I
Ib
Ie
Ia
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Elżbieta Grzechnik
Szkolny konkurs matematyczny
dla klas IV - VIII
"Tor matematyczny"
IVb
Vf
VIf
VIId
VIIIb
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
Joanna Bidzińska
Magdalena Kalicka
"Targówek, jaki pamiętam"
Gra miejska na Cmentarzu Bródnowskim 
Natalia Płatek VId
Małgorzata Piotrowska VId
Karina Sałajczyk VId
Oskar Adamek VId
Maksymilian Dutkowski VId
III miejsce
(zespołowo)
Anetta Seroczyńska
Szkolny Konkurs na patriotyczną
dekorację sali - klasy 0-III 
IIIa
0a
Id
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Katarzyna Kacprowska,
Magdalena Skrycka
Barbara Noszczak
Aneta Wiśniewska
Szkolny Konkurs na patriotyczną
dekorację sali - klasy IV-VIII
VIe
Va
IVe
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Katarzyna Kacprowska,
Magdalena Skrycka
Barbara Noszczak
Aneta Wiśniewska
 MiędzynarodowyKonkurs
Informatyczny „Bóbr”  
 Tomasz Włodarczyk Vf  wyróżnienie Dariusz Wierbiłowicz
 Dzielnicowy Konkurs
"Z polskich sadów i ogrodów”  
 Zoja Bałdyga Ic  I miejsce Agnieszka Gunerka
Szkolny Konkurs Plastyczny
,, Tacy sami, a jednak różni”

Laura Parol IIIc
Matylda Pawikowska Ia
Arkadiusz Oljasz Ie
Maciek Jadczak Ie
Natalia Hardejewicz Ie
Paulina Woźniak 0c
I miejsce
II miejsce
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Barbara Jarosz
Karolina Królikowska
Wioleta Winiarska
Elżbieta Siwczak
 Dzielnicowy konkurs kolęd i pastorałek Paulina Woźniak  0c
Hania Dylewska 0c
Weronika Głębecka 0c
 I miejsce Marta Suchenek
A. Obrycka - Żurawska

Szkolny konkurs wiedzy przyrodniczej
klasy IV

Maria Krzykalska IVd
Katarzyna Waszkiewicz IVe
Aleksandra Rycak IVd
I miejsce
II miejsce
II miejsce
Katarzyna Wojewódzka
klasy V Dominik Janusik Vg
Maja Gąsiorowska Ve
Jan Łuczak klasa Vb
I miejsce
II miejsce
II miejsce
klasy VI Leon Szymański VIe
Natalia Klicka VIc
II miZofia Gąsiorowska VIa
I miejsce
II miejsce
II miejsce
klasy VII Damian Bujarski VIIa
Amelia Tyczyńska VIId
I miejsce
II miejsce
II miejsce
 Warszawski Konkurs wiedzy
o Warszawie 
Kuba Myśliwiec 0c
Hania Dylewska 0c
 wyróżnienie Marta Suchenek
A. Obrycka - Żurawska
 Szkolny Konkurs Historyczny
„Wielcy Polacy i ich udział
w ważnych wydarzeniach historycznych
na drodze ku wolności”

 drużyna kl. IVb
Hanna Stachurska
Klaudia Ragus
Karolina Czyż
Amelia Wesołowska


drużyna kl.Vg
Weronika Piątek
Natalia Sobczyńska
Katarzyna Kuśmierczyk
Maja Milewska


drużyna kl.VIa
Aleksandra Węgiełek
Barbara Gnatowska
Anna Garbacka


drużyna kl.VIIc
Otylia Golon
Natalia Pucelak
Maria Radomyska


drużyna kl.VIIIe
Jaśmina Krzos
Wiktoria Choszczewska
Ewa Rogowska

I miejsce Anetta Seroczyńska
Lidia Liberadzka
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
kategoria dzieci  
 drużynowo IV-VI  I miejsce Mariola Celińska
Justyna Jaworska
Szczepan Czady
Paweł Krajczyński
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba   

  
      
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
piłka koszykowa dziewcząt
kategoria dzieci
 drużynowo IV-VI  II miejsce
Finał Mistrzostw Warszawy
,,Od zabawy do sportu” 
 drużynowo II-III  IV miejsce
 Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
"Od zabawy do sportu" dzielnicowy
 drużynowo II-III  I miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
piłka ręczna chłopców
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  III miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
piłka ręczna dziewcząt
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  III miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
piłka nożna chłopców
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  II miejsce
52 Warszawska Olimpiada Młodzieży
unihokej dziewcząt
kategoria dzieci
 drużynowo IV-VI  VII miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
unihokej chłopców
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  I miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
unihokej dziewcząt
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  II miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
unihokej chłopców
kategoria dzieci
 drużynowo IV-VI  IV miejsce
52 Warszawska Olimpiada Młodzieży
sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
kategoria dzieci 
 drużynowo IV-VI  VIII miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
sztafetowe biegi przełajowe chłopców
kategoria młodzież
 drużynowo VII-VIII  II miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
unihokej dziewcząt
kategoria dzieci dzielnicowy
 drużynowo IV-VI I miejsce
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
sztafetowe biegi przełajowe chłopców
kategoria dzieci
 drużynowo IV-VI  II miejsce
Szkolny Konkurs Kulinarny
z okazji Tygodnia Dobrego Jedzenia
   
IVa
IVe
IVg
I miejsce
II miejsce
II miejsce
Barbara Noszczak
Aneta Letkiewicz
Kacper Malinowski
 
 
Vb
Vd
Va
I miejsce
II miejsce
II miejsce
VIa
VIf
VIe
I miejsce
II miejsce
II miejsce
VIIc
VIIb
 I miejsce
II miejsce
II Dzielnicowy Konkurs
Czytania ze Zrozumieniem 
kategoria klasy 5-6
Natalia Klicka VIc

III miejsce Joanna Czapelska - Mucha
 
kategoria klasy 7-8
Mateusz Kowalik VIIIc
III miejsce
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"W karnawale same bale"

Julia Leks IIc
Aurelia Nadolna IIIb
Hanna Stachurska IVd

I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
Kaja Fryszkowska
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Malowane wiersze poetów polskich"
Maja Maciąg IIe
Julia Leks IIc
II miejsce
wyróżnienie
Joanna Urbaniak
Monika Górecka
 Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Wiosna w przysłowiach"
Joanna Deluga IIe
Julia Szmit IIc
Bianka Rodowska Id
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Iwona Dudzińska
Monika Górecka
Ewa Ratajczak
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
na projekt kartki wielkanocnej
Kalina Przychodniak IIIb wyróżnienie Anna Sokulska
Ogólnopolski Konkurs 
"Dzieci Filozofują"
Dawid Tratkiewicz Ib
Anna Dobek IIIc
Karolina Karlikowska Ib
Katarzyna Karlikowska Ib
I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Agata Szczypiorska
Warszawski Konkurs Matematyczny
dla uczniów klas trzecich
MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA
Norbert Mikołajczyk IIIa
Aleksander Pietrzak IIIa

I miejsce
II miejsce

Dorota Urbańska
Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny Piotr Murawski IIIa
Maja Głowala IIIc
Albert Piesio IId
I miejsce
(grupowo)
Dorota Urbańska
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł - konkurs wiedzy
Aleksandra Ferdyn IVf
Julia Dąbrowska IVe
Maciej Zientara IVc
III miejsce
laureat
laureat
s.Małgorzata Stefaniuk      
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł - Turniej Piłki Nożnej
Antoni Gomoła IVg
Bartek Munio IVg
Szymon Kuropatwa IVa
Adam Kapusta IVc
Jakub Szpuda IVd
Mateusz Oleksiak IV g
I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł - konkurs plastyczny
Wiktoria Nadolińska IVc
Filip Karnicki IVc
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł - biegi na 100m

Alicja Pustelnik IVe
Kacper Ferenc IVd

II miejsce
IV miejsce
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł
tenis stołowy dziewcząt
 Laura Bałdyga IVe  I miejsce
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł
 punktacja grupowa  II miejsce
Ogólnopolski Konkurs Biblijno Teologiczny
i Sportowy Apostoł - biegi na 1000m
 Szymon Kuropatwa IVa  II miejsce
 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"KANGUR" - klasa 2
Narożnik Olga IIc
Kościelewski Bruno IIb
wyróżniony
wyróżniony
Katarzyna Roman
Magdalena Skrycka
klasa 3 Wróblewski Franciszek IIIb
Pietrzak Aleksander IIIa
wyróżniony
wyróżniony
Elżbieta Grzechnik
Dorota Urbańska
klasa 4

Adamkiewicz Zofia IVa
Dąbrowska Julia IVe
Waszkiewicz Katarzyna IVe
Majewski Adam IVe
Kotowski Adam IVe
Obłękowski Oskar IVg
Figat Maciej IVe

wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
Monika Pawłowska
Anna Dąbrowska

klasa 5

Włodarczyk Tomasz Vf
Piskorski Kacper Vc
Kania Kacper Vd
Sienicka Ada Va
Zadęcki Miłosz Ve

laureat
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
wyróżniony
Anna Dąbrowska
Artur Jóźwiak
Danuta Graczyk
Grażyna Grudzień

klasa 6

Szynkiewicz Karol VIe
Arciszewski Krzysztof VIe

wyróżniony
wyróżniony
 Artur Jóźwiak
klasa 7

Wlodarczyk Bartosz VIId

bardzo dobry Magdalena Kalicka
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa
OLIMPUS z przyrody sesja zimowa
Wiktoria Szczęch VIe
Karol Szynkiewicz VIe
Leon Szymański VIe
laureat
laureat
laureat
Barbara Noszczak
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa
OLIMPUS z języka polskiego sesja zimowa
Julia Dąbrowska IVe
Karolina Strzelczyk IVe
Samuel Bugajewski Vd
Natalia Bugajewska VIa
Natalia Klicka VIc
Monika Mroczkowska VIIIc
Julia Mroczkowska VIIIc
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
Magdalena Wygnańska-Gajcy
Kinga Madoń
Olga Ostrowska
Joanna Czapelska - Mucha
Szkolny Konkurs dla kl.III
„Podróż z lekturą w świat wyobraźni”
Aleksander Pietrzak IIIa
Piotr Murawski IIIa
Norbert Mikołajczyk IIIa
Aurelia Nadolna IIIb
Daria Durka IIIb
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
 
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa
OLIMPUS z matematyki sesja zimowa
Hanna Stachurska IVb
Bartosz Włodarczyk VIId
Nicole Bienias VIIc
Weronika Duranc VIIIc
Julia Mroczkowska VIIIc
Jaśmina Krzos VIIIe
Damian Krakówko VIIId
Maria Michalak VIIIb
Paweł Cuber VIIIe
Kacper Drzyzga VIIId
Mateusz Całka VIIIa
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
Grażyna Grudzień
Magdalena Kalicka
Justyna Dudek
Artur Jóźwiak
Joanna Bidzińska
Dzielnicowy Konkurs Literacki
" Nie pisz do szuflady"
Maria Gryc IVf
Marta Oleksiak VIIIc
I miejsce
wyróżnienie
Joanna Czapelska - Mucha
Kinga Madoń
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
sporty zimowe dziewcząt
kategoria dzieci
  I miejsce  
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
sporty zimowe chłopców
kategoria dzieci
  I miejsce  
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
kategoria dzieci
  I miejsce  
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
czwórbój lekkoatletyczny chłopców
kategoria dzieci
  II miejsce  
52 Warszawska Olimpiada Młodzieży
czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt
kategoria dzieci
  I miejsce  
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w lekkoatletyce dziewcząt skok wzwyż
kategoria młodzież (rocznik 2004-2005)
Amelia Lodkowska VIIa I miejsce  
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w lekkoatletyce chłopców bieg 100m
kategoria młodzież (rocznik 2004-2005)
Maksymilian Książek VIIa I miejsce  
52 Warszawska Olimpiada Młodzieży
w lekkoatletyce dziewcząt skok wzwyż
kategoria młodzież (rocznik 2004-2005)
Amelia Lodkowska VIIa I miejsce  
52 Warszawska Olimpiada Młodzieży
w lekkoatletyce chłopców
kategoria młodzież (rocznik 2004-2005)
Maksymilian Książek VIIa I miejsce  

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
szachy drużynowe
kategoria dzieci

  I miejsce  
       
       

 

Rok szkolny 2009/2010

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk