Osiągnięcia

Opublikowano: wtorek, 23, sierpień 2016

 

NAZWA KONKURSU

IMIĘ I NAZWISKO
LAUREATA

OSIĄGNIĘCIA

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Sto pomysłów by pomagać"

Matylda Pawikowska 0a

wyróżnienie

Grażyna Michalik

Warszawski Konkurs Wiedzy o Warszawie - III edycja

Ewa Rutecka 0b

Julia Wodyńska 0b

I miejsce Marta Suchenek
Szkolny Konkurs Recytatorski "Mały Patriota" - kategoria klas I Albert Piesio Id I miejsce Edyta Jaczewska
Julia Wojtasik Ib II miejsce Marta Karczewska
Maja Krzycka Ia III miejsce Edyta Sitek
Szkolny Konkurs Recytatorski "Mały Patriota" - kategoria klas II Aurelia Nadolna IIb
Emilia Dudek IIa
I miejsce
I miejsce
Ewa Gietka
Dorota Urbańska
Anna Dobek IIc II miejsce Małgorzata Wąsowicz
Szkolny Konkurs Recytatorski "Mały Patriota" - kategoria klas III
 
Adam Majewski IIIe I miejsce Agnieszka Gunerka
Oliwia Pyrka IIIa  II miejsce Agata Szczypiorska
 Aleksandra Augustyniak IIIf
Rozalia Szczęch IIIg
III miejsce  Magdalena Skrycka
Liliana Wysoczarska
 Szkolny Konkurs ”Najciekawsze miejsce w Hiszpanii” Jaśmina Krzos VIIe  I miejsce Magdalena Kopeć
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - kategoria dzieci  drużynowo  I miejsce  Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
 Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe chłopców - kategoria dzieci  drużynowo   I miejsce   Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt - kategoria młodzież  drużynowo  III miejsce   Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
51 Warszawska Olimpiada Młodzieży sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt- kategoria dzieci drużynowo VI miejsce Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
51 Warszawska Olimpiada Młodzieży sztafetowe biegi przełajowe chłopców- kategoria dzieci drużynowo VIII miejsce Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek unihokej dziewcząt - kategoria dzieci drużynowo I miejsce Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek unihokej chłopców- kategoria dzieci drużynowo  I miejsce Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
51 Warszawska Olimpiada Młodzieży unihokej dziewcząt- kategoria dzieci drużynowo VII miejsce Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek "Od zabawy do sportu" drużynowo  I miejsce  Mariola Celińska
Damian Świątkowski
Jarosław Zaręba
Dzielnicowy Konkurs Plastyczno - Ortograficzny "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję" klasy II-III  Maciej Przytuła IIIc
Szymon Kuropatwa IIIa
Rafał Ziółkowski IIa
 III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
Maria Bartold
Dzielnicowy Konkurs Plastyczno - Ortograficzny "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję" klasy IV-V Liwia Kopeć IVf
Bartłomiej Pajchel IVe
I miejsce
II miejsce
Dzielnicowy Konkurs Plastyczno - Ortograficzny "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję" klasy VI-VII Artur Arciszewski VIId
Dominik Dylewski VIId
II miejsce
wyróżnienie
 III Warszawski Konkurs Fizyczny  Dagmara Barszczewicz VIIc finalistka  Andrzej Wójtowicz
 Dzielnicowy Konkurs Młodych Talentów" ZŁOTE PIÓRO 2017" Patryk Adamczyk VId   III miejsce Izabela Pyśk
       

 

 

 

 

Rok szkolny 2009/2010