joomla slicebox 3d image slider

REGULACJE

Szanowni Państwo,

od poniedziałku, 1 lutego br. obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Zmienione zostały rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych oraz dzieci w wychowaniu przedszkolnym kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, określonych w wytycznych MEiN, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych dla dzieci i młodzieży, szkół podstawowych dla dorosłych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego, centrów kształcenia zawodowego, ośrodków rewalidacyjno-wychowawczych, domów wczasów dziecięcych i szkolnych schronisk młodzieżowych do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.

W załączeniu przekazuję komunikat w tej sprawie oraz treść rozporządzenia. Obecnie rozporządzenie czeka na publikację w Dzienniku Ustaw.

Z wyrazami szacunku

Anna Ostrowska
Zastępca Dyrektora
Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji i Nauki

 
 

 

PROCEDURA NAUCZANIA HYBRYDOWEGO I NAUCZANIA ZDALNEGO
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 84

 

REGULAMIN PRACY ZDALNEJ
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 84

 

 Klauzula informacyjna RODO w związku z nauczaniem zdalnym

 

 

USTAWA z dnia 2 marca 2020 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk