Osiągnięcia

 

 KONKURS  LAUREAT  OSIĄGNIĘCIE  OSOBA ODPOWIEDZIALNA
Międzynarodowy Konkurs
Informatyczny BÓBR
Paweł Murawski 2d  laureat Dariusz Wierbiłowicz 
Szkolny Konkurs Poezji
Patriotycznej ,,Mały patriota’’
klasy 0-I

Pola Samborska Ic
Łucja Konopka Ia
Martyna Szynkiewicz 0c
Dziyana Karchemnaya Ie
Kinga Świerczewska 0a
Zofia Grzegorczyk 0b
Jan Wyrwas Ib
Marcelina Obrzud Id

I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie 
Magdalena Skrycka
Marlena Woźnica   
Szkolny Konkurs Poezji
Patriotycznej ,,Mały patriota’’
klasy II
 Tymon Lenarcik IIe
Aleksandra Cok IIb
Hanna Dylewska IIc
Antoni Patocki IId
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce 
Szkolny Konkurs Poezji
Patriotycznej ,,Mały patriota’’
klasy III
 Małgorzata Adamczyk IIId
Anna Ponczyńska IIIe
Bianka Rodowska IIIb
Wiktoria Gawron IIIf
Milena Nitkowska IIIa
Mikołaj Wyrwas IIIc
I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie 
Ogólnopolska Olimpiada
z języka niemieckiego
Olimpus (sesja jesienna)
 Stefan Ćwiek VIIa  laureat Joanna Małachowska 
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w sztafetowych biegach przełajowych
dziewcząt - kategoria dzieci

 Julia Wojtasik IVd
Barbara Kosson VIa
Izabela Przytuła VIc
Karolina Battke VIe
Alicja Pustelnik VIe
Letycja Kopeć VIIf
Kalina Mosakowska VIIg

III miejsce
drużynowo
Mariola Jejno
Szczepan Czady
Justyna Jaworska
Damian Świątkowki
Jarosław Zaręba    
 Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w sztafetowych biegach przełajowych
chłopców - kategoria dzieci

Filip Dziubiński Va
Szymon Kuropatwa VIa
Adam Kapusta VIc
Oskar Mizgier VIc
Jakub Szpuda VId
Jan Ryba VIe
Paweł Paradowski  VIIf

 I miejsce
drużynowo
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w sztafetowych biegach przełajowych
dziewcząt - kategoria młodzież

Natalia Bugajewska VIIIa
Alicja Kosson VIIIa
Aleksandra Piniaha VIIIa
Luiza Chojnacka VIIIc
Aleksandra Jagiełło VIIId
Martyna Ołdak VIIIe
Malwina Florczuk VIIIf

 I miejsce
drużynowo
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
w sztafetowych biegach przełajowych
chłopców - kategoria młodzież

 Mikołaj Piskorski VIIc
Wiktor Dobkowski VIIIb
Krystian Pszczółkowski VIIIb
Sebastian Kowalczyk VIIIc
Jakub Sobierski VIIIc
Piotr Jakubczyk VIIId
Kacper Wronka VIIId

 II miejsce
drużynowo
Szkolny konkurs
plastyczno – multimedialny
“Tacy sami a jednak różni”
klasy 0-III

Hanna Borowczyk 0a
Dominik Nowocin IIIf
Natalia Lewandowska Ib
Laura Słupecka IIe
Kosma Karpesh 0c
Wanda Wojciechowska 0a
Krystian Morawski IIIc
Kazimierz Szołucha 0a
Antoni Cabaj 0a
Veronica Hrusetska 0c
Natasza Pawikowska 0c

 I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
 

Barbara Jarosz

Marta Suchenek  
Szkolny konkurs
plastyczno – multimedialny
“Tacy sami a jednak różni”
klasy IV-VI
 Aleksander Pomorski VIc  I miejsce
 Szkolny konkurs
plastyczno – multimedialny
“Tacy sami a jednak różni”
klasy VII-VIII
 Agata Szwed VIIe
Maria Sakowicz VIIc
 I miejsce
Szkolny konkurs w ramach
„DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU”
klasy VII-VIII
 Małgorzata Piskorska VIIa
Karolina Głusińska VIIa
Maks Kowalik VIIIc
Piotr Jakubczyk VIIId
I miejsce
I miejsce
II miejsce
III miejsce
 Piotr Podolak
 
 Szkolny konkurs w ramach
„DNIA BEZPIECZNEGO INTERNETU”
klasy IV-VI
Albina Dudchenko VId   I miejsce

 Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Wstążką i papierem"

 Alicja Chmielińska IIId
Aleksandra Szymańska IIc
Alicja Pietrzak Ia

II miejsce
II miejsce
 III miejsce
 Małgorzata Wierbiłowicz
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Biologia (sesja zimowa)
Kamil Jarkiewicz VIa
Adam Majewski VIe
Maria Gryc VIf
 laureat
laureat
laureat
 Aneta Letkiewicz
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Matematyka (sesja zimowa)

 Adam Szczęch VIa
Olga Protaziuk IVb
Adam Majewski VIe
Igor Pierściński VIe
Paweł Rymarski VIId
Miłosz Zadęcki VIIe
Bartłomiej Pajchel VIIe
Marcin Zaremba VIIIa
Gabriela Kowalewska VIIIf

 laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
 Danuta Graczyk
Ogólnopolska olimpiada
z języka angielskiego
Olimpus (sesja zimowa)

Antoni Kwiatkowski IVc
Magdalena Krzyżanowska IVd
Ignacy Krzyżanowski IVd
Zuzanna Gałązka IVd
Izabela Bogucka Va
Hanna Suwała Va
Marcel Stodolak VIc
Dąbrówka Król VIc
Anna Pietruszewska VId
Karol Wojda VIa
Hubert Sztajner VIa
Hanna Stachurska VId
Aleksandra Augustyniak VIf
Hanna Suwała Va
Karolina Battke VIe
Maciej Figat VIe
Kacper Piskorski VIIc
Marta Krakówko VIIa
Vanessa Niedźwiedź VIId
Jan Łuczak VIIb
Luiza Chojnacka VIIIc
Natalia Bugajewska VIIIa

laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat

 Karolina Długosz
Maja Olender
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Historia (sesja zimowa)
 Igor Pierściński VIe
Aleksandra Ferdyn VIf
 laureat
laureat
Monika Żurek-Wrzosek
Anetta Seroczyńska
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS 
Język Polski (sesja zimowa)
 Marcin Zaremba VIIIa  laureat  Olga Ostrowska
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Przyroda (sesja zimowa)
 Albert Piesio IVd
Mikołaj Paduch IVd
laureat
laureat
Grażyna Presz
X Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
"Przyroda w kolorach"
 Dariia Savina 0c  wyróżnienie  Natalia Buszek
 VIII Ogólnopolskie Biennale Malarstwa
"Niech żyje kolor"

 Maciej Trzciński 0c

 wyróżnienie  Natalia Buszek
Ogólnopolski Konkurs
Logicznego Myślenia
Zofia Adamkiewicz VIa
Maksymilian Olszewski Vb
Igor Pierściński VIe
Jan Łuczak VIIb
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
 Monika Pawłowska
Wojewódzki Konkurs
Plastyczny Mikrokosmos
Mikołaj Kackiewicz IId
Marcin Zaremba VIIIa
wyróżnienie
wyróżnienie
 Magdalena Gaszyńska
Warszawski Konkurs Matematyczny
"Z matematyką przez życie"
Olga Protaziuk IVb
Julia Dąbrowska VIe
laureat
laureat
 Monika Pawłowska
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Język Polski (sesja wiosenna)
Julia Wojtasik IVd
Marcin Zaremba VIIIa
laureat
laureat
Jolanta Ruszkiewicz
Ogólnopolska Olimpiada
przedmiotowa OLIMPUS
Matematyka (sesja wiosenna)
 Marcin Zaremba VIIIa  laureat  Grażyna Grudzień
Ogólnopolska Olimpiada
z języka angielskiego
Olimpus (sesja zimowa)
Piotr Murawski Va
Emilia Michalak VIId
Marcin Zaremba VIIIa
laureat
laureat
laureat
Maja Olender
Ewelina Gutowska
Edyta Socha
Varsavianistyczny Konkurs Literacki
"Pamiętajcie o ogrodach Warszawy"
Zofia Chełstowska VIa II miejsce Aneta Letkiewicz
 Ogólnopolski Kokurs Przedmiotowy
"PANDA" jęz.angielski
 Marcin Zaremba VIIIa  laureat  Edyta Socha
Ogólnopolski Kokurs Przedmiotowy
"PANDA" jęz.polski
Marcin Zaremba VIIIa laureat Olga Ostrowska
Ogólnopolski Kokurs Przedmiotowy
"PANDA" matematyka
Marcin Zaremba VIIIa laureat Grażyna Grudzień
Ogólnopolski Kokurs Przedmiotowy
"PANDA" geografia
Marcin Zaremba VIIIa wyróżnienie Karolina Sadowska
Mistrzostwa Dzielnicy Targówek
o puchar Burmistrza Dzielnicy
w Karate Kyokushin
 Adam Sobczak Ia  III miejsce  
Dzielnicowy Konkurs Literacki
"Bajka Rodzinna"
Piotr Murawski Va
Paweł Murawski IId
Natalia Lewandowska Ib
Karol Lewandowski IVa
Mikołaj Wyrwas IIIc
Jan Wyrwas Ib
Adam Sobczk Ia
Władysław Szołucha IIId
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Małgorzata Nowicka
Małgorzata Wierbiłowicz
Szkolny konkurs informatyczn
„Kalkulator matematyczny w Scratchu”

Antoni Moskal VIIIf
Rafał Olszewski Vb
Maksymilian Olszewski Vb
Piotr Karczewski IVc

I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
 Dariusz Wierbiłowicz

Szkolny e-konkursu fotograficzny
“Wiosna za moim oknem”
klasy I-III

Adam Sobczak Ia
Nina Wrzosek Ie
Paweł Murawski IId
Bartosz Daniluk Ib
Krzysztof Duda Ie
Mikołaj Kackiewicz IId
Olga Człapska Id

I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Małgorzata Chmielewska-Nowak
Paulina Kulupa-Dobek
 
Szkolny e-konkursu fotograficzny
“Wiosna za moim oknem”
klasy IV-VI
Adam Kotowski VIe
Kamil Jarkiewicz VIa
Sergiusz Błajda VIb
Aleksandra Ferdyn VIf
Barbara Kosson VIa
Igor Pierściński VIe
Adam Szczęch IVa
Bartłomiej Gugała VIb
Kaja Kanios VIe
Mikołaj Figat IVc
Natalia Sierhej IVa
Piotr Murawski Va
Zofia Sarota IVd
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Szkolny e-konkursu fotograficzny
“Wiosna za moim oknem”
klasy VII-VIII

Alicja Kosson VIIIa
Alan Szerszeń VIIa
Jan Łuczak VIIb
Dominika Dołowy VIIIe

I miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
Ogólnopolskiego konkursu
wiedzy zintegrowanej - Olimpusek
Olga Gajc Ic
Marcelina Obrzud Id
Bartosz Daniluk Ib
Wojciech Golonka IIe
Aleksandra Machowska IIe
Paweł Murawski IId
Hanna Dylewska IIc
Kaja Ochmańska IIId
Alicja Ochmańska IIId
Alicja Chmielińska IIId
Emilia Tchorek IIId
 laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
 Agata Szczypiorska
Ogólnopolski Festiwal Tańca Barbie
Egurrola Dance Studio
 Marcelina Suwała Va  I miejsce  
XXXVI Ogólnopolskie Mistrzostwa
Egurrola Dance Studio
taniec nowoczesny
 Marcelina Suwała Va  I miejsce  
Ogólnopolski Solo taniec nowoczesny
Grant Prix Online
Egurrola Dance Studio
 Marcelina Suwała Va  I miejsce  
Ogólnopolska Olimpiada
"Olimpusek"
jęz.angielski

Wojciech Ziółkowski Id
Adam Sobczak Ia
Jakub Hebda IIb
Hanna Dylewska IIc
Pascal Tomaszewski IId
Lena Jarzębska IIId

laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
laureat
Maja Olender
Ewelina Gutowska
Jolanta Chojnacka
Edyta Socha
44 Konkurs Recytatorski
Warszawska Syrenka
 Bianka Rodowska IIIb
Albina Dudchenko VId
 I miejsce
wyróżnienie
 Agata Szczypiorska
Joanna Czapelska-Mucha
XVIII Dzielnicowym Konkursie
Ortograficznym Mistrz Ortografii
 Bianka Rodowska IIIb
Antonina Świerżyńska IIId
Aleksander Gierszon IIc

 I miejsce
II miejsce
wyróżnienie

 Agata Szczypiorska
Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego
Polska Federacja Tańca i Klub Sportowy
Hand to Hand
 Paulina Rejmuza IIIb  I miejsce  
Międzynarodowy Konkurs
Kangur Matematyczny
Kościelewski Bruno IVb
Protaziuk Olga IVb
Admkiewicz Zofia VIa
Dąbrowska Julia VIe
Włodarczyk Tomasz VIIe
Piskorski Kacper VIIc
Dylewska Hanna IIc
Golonka Wojtek IIe
Walendowicz Mikołaj Ie
Bisek Józef IIId

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wynik b.dob.
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Magdalena Kalicka
Monika Pawłowska
Danuta Graczyk
Artur Jóźwiak
Ewa Giedka
Małgorzata Wąsowicz
Magdalena Skrycka
Dorota Urbańska

 Dzielnicowy Konkurs
"Czytam ze zrozumieniem"
 Emilia Tchorek IIId  I miejsce  Dorota Urbańska
Szkolny Konkurs Literacki
„Wielcy poeci dzieciom”
klasy I
Jakub Ignaciuk Ib
Natalia Bukowska Id
Michał Morawski Id
Oskar Timoszuk Id
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Małgorzata Nowicka
Teresa Gościniak
Szkolny Konkurs Literacki
„Wielcy poeci dzieciom”
klasy II
Tymon Lenarcik IIe
Marcin Mazurek IIe
Paweł Babikowski IIb
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Szkolny Konkurs Literacki
„Wielcy poeci dzieciom”
klasy III
Bianka Rodowska IIIb
Antonina Adamczyk IIIe
Aleksandra Wojtasik IIIc
I miejsce
II miejsce
III miejsce
Szkolny Festiwal Talentów
klasy I-III
Arina Havryliuk Ie
Aleksandra Wojtasik IIIc
Florian Dubrawski IIIc
Marcelina Suwała IId
Julia Karolak Ia
Antonina Świerżyńska IIId
Wojciech Ziółkowski Id
Bianka Rodowska IIIb
Pola Samborska Ic
Olga Gajc Ic
Bartosz Jońca Ic
I miejsce
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Małgorzata Wierbiłowicz
Szkolny Festiwal Talentów
klasy IV-VIII
Aurelia Nadolna Vb
Karolina Korczak Vb
Aleksandra Dolezińska IVa
Zuzanna Gałązka IVd
Katarzyna Majer IVd
Karol Lewandowski IVa
Natalia Sierhej IVa
Jonas Schuler VId
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
Małgorzata Chmielewska - Nowak
Paulina Kulupa-Dobek
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Na szkle malowane"
Krystyna Wojciechowska IIc
Anna Ponczyńska IIIe
Oleksandra Savina Ia
Marcin Mazurek IIe
Antonina Adamczyk IIIe
Hanna Czesak Ic
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
 Małgorzata Wierbiłowicz
       

 

 

 

Rok szkolny 2009/2010

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka Prywatnosci.

  -
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk